niedziela, 4 stycznia 2015

Geek Fashion #10 - House Batman Limited Collection
Cześć!
Witajcie w Nowym Roku! :) Mam nadzieję, że nie mieliście dużego kaca i wchodzicie w 2015 rok z dużą dawką pozytywnej energii i motywacji do działania! Jednym z moich postanowień noworocznych jest systematyczność zwłaszcza jeśli chodzi o bloga także mam nadzieję, że będziecie tu częściej zaglądać :)
No ale przejdźmy do tematu dzisiejszego wpisu. Buszując po sklepach i szukając przecen natrafiłam na cudowną kolekcję z Batmanem (niestety nie na przecenie :(((( ). Kolekcja jest dostępna w sieci sklepów House i oprócz standardowej czarnej bluzy z zółtym logo mają na prawdę przepiękne wzory. Co prawda jeden wzór jest z logiem Supermana co trochę mnie gryzie skoro kolekcja nazywa się "Batman", mogli ją nazwać "DC Comics" ale koszulka też jest świetna. Długo nie mogłam zdecydować się co wybrać bo nie mogłam kupić wszystkiego, w końcu padło na czarną koszulkę z logiem Batmana na tle miasta oraz mniej typową, bardziej kobiecą bluzę z miastem w pastelowych kolorach nad którym jeśli dobrze się przyjrzeć również widnieje logo Batmana.  Na moją decyzję wpłynęła unikalność obu ciuchów ponieważ to najczęściej używane logo z 1998 roku zostało pokazane w nietypowy sposób natomiast na bluzie użyto mniej spotykanego loga z 2003 roku w bardzo nietypowych dla tych klimatów kolorach.  Reszta ubrań z tej kolekcji też bardzo dobrze wygląda ale co jakiś czas pojawiają się podobne w innych sklepach, no może z wyjątkiem tej z Supermanem (którą chcę kupić jeśli uda mi się trafić na przeceny). Zdjęcia ubrań znajdziecie poniżej. Co myślicie o tych wzorach? Który podoba się wam najbardziej?

Buziaki!
Mania


Hello!


Welcome in New Year! I hope you didn't have a bad  hangover and you walked into 2015 with lots of positive energy and motivation to work! One of my New Year's resolution is to be more systematic, especially when it comes to my blog so I hope you'll be here more often :)
But lets go to the topic of today's post. I was searching for some sales in shops when I came across this fantastic Batman collection (unfortunately it wasn't on sale :(((( ). The collection is available in House shops and apart from the standard black sweatshirt with yellow logo they have fantastic patterns. The collection is called "Batman" but I would rather call it "DC Comics" as it includes a T-shirt with Superman logo which by the way is also awesome. I couldn't decide for a while what to get as I couldn't take everything, finally I picked the black T-shirt with Batman logo with the city in the background and less typical, more feminine sweatshirt with a city in pastel colors above which, if you look closely, you can see also Batman logo. My decision was influenced by the originality of the two as the T-shirt used the most commonly chosen logo from 1998 in an interesting way and the sweatshirt shows less commonly used logo from 2003 in very unusual colors for this type of clothing. The rest of the clothes are great too but you can see similar ones in different shops from time to time, maybe except the Superman T-shirt (which I want to buy if it'll be on sale). You can see photos of the clothes underneath. What do you think about the designs? Which one do you like the best?

Kisses!
Mania  
2 komentarze:

  1. Świetna kolekcja!! I fajnie, że oferują nie tylko wzór ze standardowym logo :-) Widziałam ostatnio na stronie H&M top i legginsy właśnie z tradycyjnym logo Batmana :D

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Tak, w H&M co jakiś czas pojawia się ten top i legginsy, mogli by wymyślić coś nowego :)

      Usuń