wtorek, 15 marca 2016

I Need Some Space

fot. Brinnan


Cześć!


W końcu jest widno za dnia i robi się coraz cieplej, wiosna zbliża się wielkimi krokami co u mnie oznacza więcej czerni. Jakoś tak zawsze wychodzi, że na lato mam więcej ciemnych ubrań, tak więc pierwsze oznaki słońca przywitałam tą stylizacją. Nareszcie udało mi się dorwać pseudo skórzaną kurteczkę na wyprzedaży, od dawna takiej szukałam ale zawsze coś mi nie pasowało, tym razem na prawdę znalazłam to co chciałam- jest prosta i ma super klamry na rękawach. Macie tak czasem, że kupicie coś a potem tego nie nosicie i zapominacie o tym aż któregoś dnia przeszukując szafę znajdujecie coś fajnego? Tak miałam z tą spódnicą (która ma odpinany pas podwyższający stan więc może być też super mini), kupiłam ją kilka lat temu bo strasznie mi się podobała ale potem jej nie nosiłam bo nie do końca czułam się w niej dobrze, myślę, że czekała aż zacznę nosić obcisłe i krótkie spódnice. Super starwarsową koszulkę mam oczywiście z Ememe, Vader to moja ulubiona postać z Gwiezdnych Wojen. Zaczęłam częściej nosić buty na wysokim obcasie, czuję się w nich mega wysoka jak na takiego małego człowieka. Plecak jest prezentem urodzinowym, strasznie go uwielbiam, jest piękny no i plecaki są dużo wygodniejsze od torebek, zwłaszcza kiedy trzeba nosić ze sobą mnóstwo rzeczy.
Ale się dziś rozpisałam, dodam tylko, że miejsce i klimat zdjęć były zainspirowane sesją zdjęciową Wasted Couture.

U was też świeci już słońce i czuć wiosnę?

Buziaki!
Mania


Hi!


Finally it's getting warmer and spring is coming really soon, which for me means more black. It somehow turns out that I wear more black during summer, so that;s how I greeted first sunny day with this outfit. At last I found leather-like jacket, I was looking for one for a long time but there always was something that I didn't like but this time it was exactly what I wanted- it's very simple and has cool buckles on the sleeves. Do you sometimes buy something and then not wear it for a really long time? It was like that with my skirt (which has a high-waist that can be removed so it becomes a mini skirt), I bought it few years ago because I really like it but I never wore it because I didn't feel good in it, I think it was waiting for me to wear shorter and tight skirts. The awesome Star Wars tee is from Ememe, I love Darth Vader, he is my favorite character. I've started to wear high heels more often, they make me feel really tall for a short person I am. The backpack was a birthday gift, I really adore it, it's so pretty and backpacks are more comfortable that the bags, especially if you have to carry a lot of things.
I wrote a lot today, I'll just add that this photo-shoot was inspired by Wasted Couture's photo-shoot

Do you also have sun and can feel spring coming?

Kisses!
Mania
Jacket - Mohito | Skirt - Troll | Tee - Ememe | Backpack - Restyle | Shoes - Deezee | Cowl - Fioletowa | Skull Ring - Bijou Brigitte  & other jewelry

4 komentarze:

  1. Świetnie ten zestaw wygląda, zwłaszcza buciory :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Uwielbiam asymetrycznie zapinane kurtki :)

    OdpowiedzUsuń