wtorek, 20 września 2016

The End

fot. BrinnanCześć!


Dzisiaj dzielę się z wami ostatnim wpisem na blogu. Niestety nie mam tyle czasu i energii żeby go prowadzić, nie jest to też moją największą pasją, stąd małą ilość postów i brak systematyczności a skoro nie sprawia mi to aż takiej frajdy i nie potrafię tego zrobić dobrze to mogę ten czas lepiej spożytkować. Nie oznacza to, że rezygnuję ze zdjęć, można je będzie dalej oglądać na moim Facebooku i Instagramie. Mam nadzieję, że dalej będziecie mnie śledzić ;)

Zdjęcia z wakacyjnej sesji nad jeziorem, na zdjęciu ze mną Monika w przepięknej chuście od Shovavy (moja chusta niestety nie od projektantki).

Buziaki!
Mania


Hi!


Today I'm sharing with you my last blog post. Unfortunately, I don't have as much time and energy to do this, it's not my biggest passion thus the small amount of posts and lack of regularity and if it doesn't bring me as much joy and I can't do it well it's better to use this time on something else. It doesn't mean the end of photos, you'll still be able to see them on my Facebooku and Instagram. I hope you'll still follow me ;)

Photos are from a summer photo shoot by the lake with Monika and her Shovava scarf (my scarf isn't from the designer).

Kisses!
Mania3 komentarze:

  1. Adieu, good bye i do zobaczenia ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Śledzimy i będziemy :*
    Szkoda, ale z drugiej strony bardzo Cię rozumiem... Pocieszam się tym, że dzięki Twoim social media i tak będę mogła do oporu sycić oczy pięknymi zdjęciami z naszą Manią w roli głównej <3

    OdpowiedzUsuń