piątek, 27 lutego 2015

Pink Empire


 


Cześć!
 Macie tekie ubrania, które sprawiają, że czujecie się jak z teledysku Lady Gagi? Moje co prawda nie są aż tak pojechane jak jej ale na Szczecińskich ulicach i tak mam wrażenie, że przyleciałam z kosmosu. Uwielbiam mocne kolory i proste ale wyraziste formy. Fuksja zestawiona w kontraście z czarnym daje po oczach a toporne buty na 15cm obcasie dodają drapieżności. Pod różowym płaszczem kryje się jeszcze więcej czerni i bluzka z Szturmowcem z Gwiezdnych Wojen od Ememe, którą zapewne kojarzycie z tego posta. Długi naszyjnik idealnie uzupełnia strój dodając mu nieco więcej kobiecości. Do tego elegancka torebka w motywy z Gwiezdnych Wojen od Loungefly i inne dodatki w czarno-złotych kolorach i można ruszać na miasto :D Nie mogło też zabraknąć okularów z kolorowymi szkłami i ciekawą oprawą w nietypowym kształcie.

Buziaki!
Mania


 Hi!


Do you have any clothes that make you feel like you're from Lady Gaga video? Mine aren't as crazy as hers but on the streets of my city I certainly feel like I'm from another planet. I love strong colors and simple but sharp forms. Fuchsia in contrast with black is even more vivid and shoes on 15cm heel make the look more wild. Underneath the pink coat there is even more black and a tee with Stormtrooper from Star Wars from Ememe that you might remember from this post. The long necklace is a perfect addition to the set, making it more feminine. Add an elegant bag from Loungefly and other gold-black accessories and you're ready to go. There also had to be colorful sunglasses with simple yet unique frames.

Kisses!
ManiaCoat, cowl & necklace -Mohito | Tee- Ememe | Jeans, earrings & sunglasses - SinSay | Bag- Loungefly | Shoues- Deezee | Watch - Swatch

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz