środa, 10 września 2014

Killer Bunny

Cześć! (english version below photos)

Dzisiejszy post ze stylizacją jest mocno związany z poniższym filmikiem:Koszulka którą mam na sobie przedstawia właśnie tą scenę. Niech nie zmylą was pastelowe kolory i nieco kreskówkowy/dziecięcy styl bo jeśli dobrze się przyjrzycie zobaczycie krwawą walkę. Uwielbiam Monty Pythona i ta koszulka po prostu mnie urzekła. Założyłam do tego zwykłe szare szorty żeby nie odciągać uwagi od koszulki i zachować ubranie w pastelowej tonacji. Okulary również wybrałam w szaro-czarnych kolorach. Ale żeby nie było zbyt nudno ubrałam do tego buty w odjechanych kolorach. Dzisiejszą biżuterię zrobiłam sama z kości do gier RPG.

Buziaki!
Mania


T-shrt: Threadless | Shorts: Cropp | Shoes: Rip Curl | Jewelry: Mage Studio


_____________________________________________________________

Hi!
Today's post is strongly connected with the video at the top.

The tee that I have on is showing this scene. Don't be fooled by the pastel colors and a bit cartoonish/childlish style because if you look carefully you'll see the bloody battle. I love Monty Python and I was enchanted by this tee. I also have on my ordinary grey shorts so they don't divert attention from the tee and to keep outfit in pastel tone. The sungalsses are aslo in grey-black colors. But to make things more interesting I'm wearing shoes is some cool colors. Today's jewelry I made myself from dice for RPG games.

Kisses!
Mania

2 komentarze:

  1. Świetna stylówka! A koszulka mega, Monty Python forevaaaa :D

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję! :) Koszulka zawładnęła mym sercem od pierwszego spojrzenia! :D Już czaję się na kolejne nadruki z Monty Pythonem ;)

      Usuń