wtorek, 28 czerwca 2016

Pyrkon 2016 i Nowe Dredy / Pyrkon 2016 & New Dreads

fot. Studio Na PiętrzeCześć!


W końcu zebrałam się na podsumowanie tegorocznego Pyrkonu (trochę mi to zajęło). Tym razem pojechałam nie tylko jako wystawca (Mage Studio) ale też jako członkini zespołu Medeina i mogłam zaprezentować swoje taneczne wygibasy. W celach promowania się przed Pyrkonem odbyła się sesja zdjęciowa w Studio Na Piętrze i efekty możecie podziwiać na powyższym zdjęciu.

Podczas Pyrkonu  miałam okazję spotkać i porozmawiać z niesamowitymi ludźmi którzy mnie odwiedzili a także miałam przyjemność dzielić stoisko z dwiema niesamowicie zdolnymi bestiami z Wasted Couture i SweinCidal dzięki którym mogłam się wyrwać od czasu do czasu i coś zjeść ;)

Występ Medeiny odbył się w sobotę i jestem ogromnie wdzięczna wszystkim którzy przyszli, nie spodziewałyśmy się tak dużego zainteresowania i tak miłych słów po występie. Włożyłyśmy w to naprawdę dużo pracy i czasu i mimo organizacyjnych przeszkód udało się nam zaprezentować tak jak chciałyśmy.

Częśc tego postu chciałam również poświęcić na moje nowe dreadlocki, które przyszły w samą porę na Pyrkon. Zamówiłam je jeszcze jakoś w grudniu czy styczniu u Peacock Dreams ale jakoże były robione ręcznie na zamówienie a przdemną była jeszce długa lista osób to musiałam na nie poczekać. Zamawiąjąc podałam jedynie zdjęcie inspiracyjne i kolor moich włosów żeby można je było dopasować, gotowe dredy zonbaczyłam na zdjęciu dopiero przed samą ich wysyłką (co było na klika dni przed Pyrkonem). Peacock Dreams była na tyle miła by wysłać je ekspresem ponieważ wiedziała, że chcę je założyć na Pyrkon. Dosłownie dwa dni przed wyjazdem udało mi się je doczepić. Na Pyrkonie zrobiły furrorę i świetnie sprawdziły się podczas występu.

Planuję więcej postów o dredach,  dajcie znać czy was ten temat interesuje a może macie jakieś konkretne pytania na ich temat?

Buziaki!
ManiaHi!


Finally I manged to sum up this year's Pyrkon (It took me some time). This time I went not only as a seller (Mage Studio) but also as a member of Medeina and I presented my dancing attempts. To promote us before Pyrkon we had a photo session at Studio na Piętrze and you can see the results on the photo at the top.

During Pyrkon I had a chance to meet and talk with many amazing people who visited my stall and I had the pleasure to share it with two amazingly talented beasts from Wasted Couture & SewingCidal, thanks to whom I could go and eat something from time to time ;)

Medeina performance took place on Saturday and I'm really thankful to all those who came, we haven't expected so much interest and some many compliments after the show. We put a lot of hard work and heart into this and we're happy that we could perform the way we wanted even though we had some technical troubles.

Part of this post I also wanted to devote to my new dreadlocks, which came in time for Pyrkon. I ordered them somewhere around December from Peacock Dreams but because they were hand made and there was a list of customers before me so I had to wait some time. When I was ordering them I only gave the maker an inspiration photo and my hair color so they would match, I saw the finished dreadlocks on a photo shortly before they were sent to me (which was few days before Pyrkon). Robin (Peacock Dreams) was so nice that she sent the dreadlocks with express shipping because she knew I needed them for Pyrkon. Few days before I was to go to Poznań I received a package with them, just in time to put them on my head. They made a fantastic impression during Pyrkon and looked awesome during Medeina show.

I want to write more posts about dreadlocks, would you be interested in that topic? Maybe you have some specific questions you want to ask me?

Kisses!
Mania

4 komentarze:

  1. Juaaaa nie widziałam tych zdjęć :D Dredy są super, jestem ciekawa jak będę prezentowały się te fioletowe :D

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dzięki! Ja też jestem ciekawa, nie mogę się doczekać aż przyjdą!

      Usuń